Budynki, hale, wiaty i posadzki przemysłowe

O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z okolic Poznania. Swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju, lokalizacja nie stanowi dla nas przeszkody. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie na rynku budowlanym, do tej pory zaufało nam wielu Klientów. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn, jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie z zakresu budownictwa przemysłowego, tj. budowa obiektów przemysłowych, wiat magazynowo-garażowych, kurników.

W naszej firmie stawiamy na wysoką jakość, terminowość i ciągły rozwój, dlatego nieustannie inwestujemy w sprzęt najnowszej technologii i uważnie obserwujemy rynek branży budowlanej, by proponować najlepsze rozwiązania. Swoją działalność dostosowujemy do potrzeb oraz wytycznych Inwestora. Wycena odbywa się indywidualnie i zależy od kilku czynników, m.in. od wielkości powierzchni czy rodzaju świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i przykładowymi realizacjami projektów.

Doświadczona kadra

Nasz zespół tworzą konstruktorzy oraz pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie.

Nowe technologie

Jedną z głównych zasad, jakimi kieruje się postęp w branży budowlanej jest dążenie do oszczędności, optymalizacji i maksymalizacji funkcjonalności budynków.

Wysoka jakość

Używamy materiałów najlepszej jakości posiadające odpowiednie certyfikaty. Gwarantuje to wysoką jakość wykonanych inwestycji.

Zobacz zdjęcia:

ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ USŁUGĘ OD PROJEKTU DO REALIZACJI

Umów się na bezpłatną konsultację!

Zaufali nam:

1